Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

PvpServers.net Silkroad Private Server Tanıtım Advertising , Metin2 Private Server Tanıtım Advertising , Knight Online Private Server Tanıtım Advertising Forumudur.
Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

KO Light ✅⚔Knıght-Tr.com ⚔ ▌V25Xx Farm Server ✔ ▌ '' New World Dark'' ▌ ⏳ Beta 21 Şubat - 21:00 ▌⏳ Offıcıal 23 Şubat - 22:00 ▌Klasgame Güvencesi̇yle

spassiwa

PVPServers Yeni Üye
pvpuye
Konular
1
Trophy Puan
0
10
Ticaret : 0 / 0 / 0
Ticaret Oranı : 0%
Knight-TR.com Farm Server - Yeni Dünyaya Hoş Geldiniz!

Knight-TR.com, heyecan dolu bir oyun deneyimi sunmak üzere tasarlanmış yeni bir farm sunucusudur. Eşsiz oyun mekaniği ve sürekli güncellenen içeriğiyle, oyunculara unutulmaz bir macera yaşatmayı amaçlamaktadır.

Özellikler:
  • V2.5X Farm Server: Knight-TR.com, yüksek kaliteli ve hızlı bir oyun deneyimi sunmak için V2.5X sürümünü temel alır. Bu, oyuncuların daha hızlı ilerlemelerini ve daha fazla eğlenmelerini sağlar.​
  • Yepyeni Dünya: "New World Dark" adını verdiğimiz bu yeni dünya, keşfedilmeyi bekleyen birçok gizemli alan ve tehlikeli yaratıklarla doludur. Oyuncular, bu benzersiz dünyada keşif yaparken birçok heyecan verici macera yaşayacaklar.​
  • Beta Başlangıç Tarihi: 21 Şubat, saat 21:00'da başlayacak olan beta süreci, oyunculara sunucunun altyapısını test etme ve geri bildirim sağlama fırsatı verecek.​
  • Resmi Açılış: Beta testlerinin ardından, Knight-TR.com resmi olarak 23 Şubat, saat 22:00'de oyuncularıyla buluşacak. Bu, oyuncuların oyunun tam sürümünü deneyimleme ve gerçek maceraya atılma zamanı olacak.​
Güvence ve Destek:

Knight-TR.com, oyuncuların keyifli bir oyun deneyimi yaşamasını sağlamak için Klasgame güvencesiyle hizmet vermektedir. Profesyonel ekip ve sürekli güncellenen içerik ile, oyuncuların her türlü ihtiyacına hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verilmektedir.

Eğer siz de eşsiz bir oyun deneyimi yaşamak ve yeni dünyanın kapılarını aralamak istiyorsanız, Knight-TR.com'a katılın ve maceraya şimdi adım atın!

- Yeni Dünyaya Hazır Mısınız? 🛡⚔🌍

Moderatör tarafında düzenlendi:

Admin

PVP Servers
Yönetici
Founder
Konular
142
Trophy Puan
28
Pvp Gold
4,939
Ticaret : 0 / 0 / 0
Ticaret Oranı : 0%
Hayırlı Olsun bol userler diliyorum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kaydol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Üye ol
Giriş Yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş Yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.