Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

PvpServers.net Silkroad Private Server Tanıtım Advertising , Metin2 Private Server Tanıtım Advertising , Knight Online Private Server Tanıtım Advertising Forumudur.
Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

-

twitch

  1. Admin

    Twitch Nasıl Para Kazanılır ?

    Twitch'te para kazanmak için birkaç farklı yol vardır: Abonelikler: Twitch kullanıcıları, yayıncılara aylık abonelik ücreti ödeyerek destek olabilirler. Aboneliklerin bir kısmı yayıncılara gider. Bağışlar: İzleyiciler, canlı yayın sırasında yayıncılara bağış yapabilirler. Bu bağışlar...
  2. Admin

    Twitch Nedir?

    Twitch, canlı yayın yapan bir video oyunu ve diğer içerik yaratıcıları için bir platformdur. Kullanıcılar, oyun oynama, müzik çalma, yemek pişirme, konuşma, çizim yapma ve daha birçok şey gibi çeşitli etkinlikleri canlı olarak yayınlayabilirler. Ayrıca, kullanıcılar yayın sırasında sohbet...

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.