Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

PvpServers.net Silkroad Private Server Tanıtım Advertising , Metin2 Private Server Tanıtım Advertising , Knight Online Private Server Tanıtım Advertising Forumudur.
Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

sro kayıt ol

  1. Admin

    iSro Silkroad Online Türkçe Karakter Sorunu Çözümü. / Sro Turkish Character Problem Fix.

    Silkroad Online Türkçe Karakter Çözümü Silkroad online , vsro , isro , sro private server türkçe karakter sorunu nasıl çözülür,düzeltilir ? Ş U I Harflerine basınca kutu çıkıyor? Çözüm ; Yapmanıza gereken Bölge veya Yönetici dil ayarları açınız. Unicode olmayan programların dili adı altında...
  2. Admin

    iSro Silkroad Online'a Nasıl Kayıt Olunur? / How To Register For Silkroad Online?

    Silkroad Online'a Nasıl Kayıt Olunur? How to Register for Silkroad Online? Kayıt sayfası için tıkla! - Click for registration page! 01 : JOYMAX.COM'a katılmak için lütfen Hesap menüsündeki “Hesap Oluştur” butonuna basın. (EN) 01: To join JOYMAX.COM, please press the “Create Account” button in...

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.